اهمیت جراحی چاقی در چه مواردی می‌باشد؟

ドラッグしてセクションを並べ替え
リッチ テキスト コンテンツ

اهمیت جراحی چاقی در چه مواردی می‌باشد؟

 

برای کاهش وزن و با این هدف پیشرفت تکنولوژی و علم توانسته راهکاری همانند استفاده از جراحی‌های چاقی را پیش پای متخصصین بگذرد تا بتوانم از این عملکرد مفید استفاده داشته باشند.

 

دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی بر این باور است که اهمیت استفاده از جراحی‌ها آن جایی مشخص می‌شود که کمک می‌کنند حجم مواد غذایی در معده افراد محدود گردد.

 این راهکار مناسب در جراحی‌های چاقی کمک می‌کند تا کاهش وزن بیماران با سرعت بالاتری اتفاق بیفتد. متخصصین در هنگام انجام جراحی چاقی قصد متوقف کردن جذب مواد غذایی را دارند و این امر باعث می‌شود کاهش یافتن کالری‌های موجود در سیستم گوارش باعث کاهش وزن افراد گردد.

جراحی چاقی اسلیو معده با هدف کاهش ابعاد معده انجام می‌گیرد اما اگر فردی درگیر چاقی افراطی و بیش ‌از اندازه باشد، متخصصین پیشنهاد می‌کنند از دو راهکار در کنار یکدیگر استفاده داشته باشند تا از این طریق بتوان کاهش وزن را برای افراد فراهم آورد و تاثیرگذاری دو راهکار در کنار یکدیگر بسیار بیشتر می‌باشد.

جراحی اسلیو معده از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد و می‌تواند تا میزان بسیار بالایی در کاهش وزن افراد تاثیر گذار داشته باشد و هدف اصلی استفاده از جراحی اسلیو معده این است که بتواند میزان غذاهای مصرفی افراد در طول روز را کاهش دهد.

 امکان دارد راهکارهای دیگری برای جراحی چاقی در بیمارستان سینا پیشنهاد شوند که از طریق کوتاه کردن بخشی از معده اتفاق خواهند افتاد و این شرایط باعث کاهش جذب مواد غذایی می‌گردد.

در کل جراحان و متخصصین که در بیمارستان سینا فعالیت دارند به این راهکار جراحی ضد جذب می‌گویند و آن را با این عنوان می‌شناسند.

h1.jpg

شرایط انجام جراحی اسلیو معده

برای ‌اینکه درک بهتری در رابطه با هزینه عمل اسلیو در بیمارستان سینا داشته باشید، در ابتدا نیاز است شناخت درستی از جراحی اسلیو معده داشته باشید.

 طرف‌داران بسیار زیادی مشتاق استفاده از عمل اسلیو معده هستند. به دلیل این‌ که نتایج حاصل‌ شده از بیمارانی که از این راهکار استفاده کرده‌اند، بسیار مسرت‌بخش و مفید بوده و توانسته با کاهش وزن بسیار بالایی افراد را همراه کند. بنابراین بسیار پرطرف‌دار شناخته می‌شود.

متخصصینی که در بیمارستان فعالیت دارند، از طریق راهکار جراحی قصد دارند جراحی لاپاراسکوپی قصد دارند این عمل را برای بیمار انجام دهند. هدف اصلی استفاده از این جراحی این است که میزان مواد غذایی افراد را در طول روز محدود کند و از این طریق تلاش داشته باشد تا کاهش وزن با سرعت بالاتری برای بیماران اتفاق بیفتد.

 برای این ‌که آشنایی بیشتری در رابطه با جراحی اسلیو معده داشته باشید، هنگامی ‌که قصد انجام این جراحی را دارد حدوداً ۷۵ درصد از تمامی حجم معده بیمار را برداشت می‌کند. در این حالت کاملاً معده از بدن بیمار حذف خواهد شد و امکان بازگشت جراحی وجود نخواهد داشت.

علت نام‌گذاری این نوع جراحی به این دلیل است که بعد از انجام جراحی ابعاد به جا مانده از معده همانند یک موز می‌باشد که می‌تواند مواد غذایی بسیار محدودی را در خود نگه دارد. در نهایت محدود کردن میزان مواد غذایی به‌ مرور زمان می‌تواند کاهش وزن بسیاری را برای بیماران فراهم آورد. متخصصینی که در بیمارستان سینا فعالیت دارند و لازم می‌دانند افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها بالاتر از ۴۰ می‌باشد، نیاز به استفاده از عمل اسلیو معده دارند. این دسته از افراد درگیر چاقی‌های مفرط یا گلابی شکل هستند که توصیه پزشکان این است که حتما از این عمل استفاده کنند.

البته در راستای انجام این نوع جراحی نکات مهمی شمرده می‌شود و یکی از آن‌ها این ‌مورد است که اشخاصی که دارای شاخص توده بدنی بالای ۴۵ می‌باشند. بیهوشی‌های آن‌ها در هنگام این نوع جراحی به نسبت دیگر افراد طولانی مدت‌تر می‌باشد و نباید نگرانی در این ‌مورد داشته باشید. زیرا این امری طبیعی در روند انجام جراحی اسلیو معده می‌باشد. اما نکته مهمی که اغلب افراد نگران استفاده از انجام عمل‌های جراحی هستند، هزینه‌های مربوط به آن می‌باشد. برای این‌ که بگوییم هزینه عمل اسلیو معده چگونه برآورد خواهد شد، قصد داریم این هزینه را در بیمارستان سینا برای شما ذکر کنیم. عوامل و پارامترهای بسیار زیادی می‌تواند در تعیین هزینه عمل اسلیو در بیمارستان سینا نقش داشته باشد که در ادامه این مبحث از این موارد بیشتر خواهیم گفت.

h2.jpg

h3.jpg

مزایای انجام جراحی اسلیو معده

تا به این‌جای مطلب دریافتید که عمل جراحی اسلیو معده می‌تواند کاربرد بسیار بالایی برای چاقی‌های افراطی افراد داشته باشد اما حتما می‌دانید که انجام هر نوع عملی ویژگی‌ها و مزایای مخصوص خود را دارد و همین شرایط باعث می‌شود تا افراد اقدام به استفاده از این نوع عمل‌های جراحی کنند حال برای این‌که بگوییم چگونه می‌توانید از طریق اسلیو معده کاهش وزن را تجربه کنید و از مزایای منحصربه‌فرد آن استفاده داشته باشید اما باید شناخت بیشتری از حال در تلاشیم مزیت‌های جراحی اسلیو معده را برای شما بگوییم تا با برآورد هزینه عمل اسلیو در بیمارستان ساده بتوانید سینا بتوانید از این راهکار مؤثر استفاده داشته باشید

  • مهم‌ترین مزیتی که در پس استفاده از جراحی اسلیو معده دیده می‌شود کم شدن میزان هورمون گرلین می‌باشد.
  • کاهش هورمون گرلین باعث بی‌اشتهایی در بدن بیماران می‌گردد.
  • بی‌اشتهایی که در بدن بیماران اتفاق می‌افتد، سبب کاهش وزن با سرعت بالا می‌گردد.
  • مدت ‌زمان انجام اسلیو معده به نسبت دیگر جراحی‌ها کوتاه‌تر است.
  • در این نوع روش هیچ‌گونه دست‌کاری بر روی مسیر گوارش و روده انجام نخواهد گرفت.
  • یکی از ویژگی‌های مهم عمل اسلیو معده حفظ پیلور معده می‌باشد.
  • به نسبت دیگر جراحی‌های موجود برای چاقی این عمل نیاز به تنظیمات خاصی ندارد.
  • برای این‌ که کاهش وزن اتفاق بیفتد هیچ‌گونه جسم خارجی در معده افراد اضافه نخواهد شد.
  • سرعت کاهش وزن برای افراد بسیار بالاست و بعد از یک سال می‌توانند نتیجه آن را مشاهده کنند.
  • h4.jpg

باعث بروز مشکلات گوارشی در بدن نخواهد شد

تمامی مواردی که ذکر کردیم به ‌عنوان ویژگی‌ها و مزایای اصلی عمل جراحی اسلیو معده شمرده می‌شوند و فردی که درگیر چاقی‌های مفرط می‌باشد، با استفاده از این عمل می‌تواند از این مزایا نیز بهره‌مند گردد. اما مهم‌ترین چیز در رابطه با انجام عمل جراحی اسلیو معده این است که بتوان هزینه عمل اسلیو در بیمارستان سینا را برآورد کرد تا افراد با شناخت و آگاهی کافی در رابطه با هزینه‌های موجود اقدام به استفاده از آن کنند. پس در ادامه این مبحث اطلاعاتی برای شما در این زمینه خواهیم داشت.

 

 

rich_text    
ドラッグしてセクションを並べ替え
リッチ テキスト コンテンツ
rich_text    

ページへのコメント